MOBİLYA TÜRLERİ

Mobilya türleri dörde ayrılmaktadır. Lüks mobilya, avangard mobilya, modern mobilya, klasik mobilya olarak bunları sıralayabiliriz. Tüm bu mobilya türlerinde aranan ortak özellikler de şıklığı ve kalitesidir. Inegöl mobilya olarak tüm bu mobilya türlerinde kalite ve konforu bir arada sunmaktayız. Sizlerde tüm bu hizmetlere uygun fiyatla sahip olmak için bizleri rivellohome tercih edebilirsiniz. Tüm mobilya türleriyle alakalı modellerimizi görmek için lütfen web sitemizi www.rivellohome.com adresini ziyaret ediniz.

MOBİLYA TÜRLERİ NELERDİR?

  • Lüks mobilya
  • Avangard mobilya
  • Klasik mobilya
  • Modern mobilya

LÜKS MOBİLYA NEDİR?

Lüks mobilya denilince hayal edilen şıklık, özel tasarım ve üst düzey kalite rivellohome olarak İnegöl mobilyası standartlarında üretilmektedir. Yıllardır asla modası geçmeyen ve birçok kesime hitap eden lüks mobilyanın diğer mobilya türlerinden farklı fabrika üretiminde bile neredeyse tüm parçalarının özel ve üstün kalite de üretiliyor olmasıdır. Bu da haliyle ortaya çıkan mobilya takımını lüks mobilya yapmaktadır. Zaten müşterilerimiz lüks mobilya takımlarımızı incelerken her detayın özel ve çok kaliteli olarak tasarlandığını farketmektedirler. Bu da mobilyalarımızın kalitesini ve farkını ortaya koymaktadır. Sizler de modellerimizi görmek için web sitemizi www.rivellohome.com ziyaret edebilirsiniz.

AVANGARD MOBİLYA NEDİR?

Avangard mobilya günümüz de oldukça popüler olan klasik mobilya da yenilikçi modellerin bulunduğu mobilya türüdür. Klasik mobilyadan vazgeçemeyen ve klasik mobilya şıklığına alışık olan tüm müşterilerimizi tatmin edecek modellerde avangart mobilyalarımız bulunmaktadır. Firmamız rivellohome olarak avangard modasını sürekli takip ederek devamlı güncel modelleri tasarlayıp imalatını yapmaktayız. Bizleri tercih edecek olan müşterilerimizin bu yenilikçi düşüncede olduğumuzu bilmesini isteriz. Çünkü bizler diğer firmalar da olmayan yada herkeste aynı olan modellerin farklısını üretmekteyiz. Bu da yıllardır bizlerin farkı olmuştur. Rivellohome tercih eden tüm müşteriler memnun kalarak etrafına önermektedir. Bu da kalitemizi ortaya koyar. Avangard mobilya denilince ilk akla gelmemizin en önemli sebepleri de bunlardır.

KLASİK MOBİLYA NEDİR?

Zaten adından da anlaşılacağı üzere klasik mobilyanın tarihi oldukça geçmişe dayanmaktadır. Rivellohome olarak geçmişte kullanılan mobilyaları inceleyerek olması gereken detayları asla atmadan yeni üretecek olduğumuz klasik mobilyalara bu detayları aktarmaktayız. Bu sayede klasik mobilyanın hakkını verecek şekilde üretimler yapıyoruz. Klasik mobilya sevdalısı olan müşterilerimiz de ürünleri inceleme fırsatı buldukların da anında bu detayları farkedip bizlerden rivellohome alışveriş yapmayı tercih ediyorlar. Sizler de modellerimizi incelemek için www.rivellohome.com adresinden web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

MODERN MOBİLYA NEDİR?

Daha şık tasarımlara sahip olan mobilya türüne modern mobilya denir. Modern mobilyalar alışılmışın ve klasik mobilyaların dışına çıkarak daha sade ve şık modelleri oluşturur. Günümüz de yenilik isteyen ve daha çok gençlerin tercihi olan bu mobilya türünde oldukça çeşit bulunmaktadır. Inegöl mobilya kalitesinde üretilen modern mobilya modellerimizi incelemek için web sitemizi www.rivellohome.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.