DÜĞÜN PAKETİ NEREDEN ALINMALI

Düğün paketini uygun fiyatlara www.rivellohome.com ‘dan alabilirsiniz. İçinde istediğiniz herşeyi bulabilirsiniz.

DÜĞÜN PAKETİ İÇERİKLERİ

  • yatak odası takımı (yatak, gardırop, komodin, şifonyer vb.)
  • yemek odası takımı ( yemek masası, sandalyeler, konsol, televizyon ünitesi vb.)
  • koltuk takımı

DÜĞÜN PAKETİ NEDİR?

Evlilik hazırlığında olan çiftlerin yatak odası, yemek odası, koltuk takımı için ayrı ayrı uğraşmamasını sağlar. Evin her odasının tek konsept halinde olmasını sağlar. Ki zaten koltuk takımları da bu yüzden aklımızda aynı renkte bir sürü koltuk olarak canlanır ve aynı konsepte olması gerektiğinden dolayı oturma gruplarıyla karıştırılmamalısınız. Ve bunların yani sıra sizi yüklüce masraftan ve o düğün telaşesinden kurtarır. Ayrıyeten ilerleyen dönemlerde şu şununla uymuyor derdini ortan kaldırır ve kolay seçim ile sizi birçok işten kurtarır.

DÜĞÜN PAKETİ ALMAK DAHA MI UCUZ?

Evet. Çünkü hepsine tek tek vereceğiniz fiyatı değil birine verdiğiniz fiyatı veriyor olacaksınız toplu alım indirimi olacak gibi düşünmek daha doğru olur. Bu nedenle de yeni evlenen çiftlerin çoğunun tercihi düğün paketi almak yönündedir. Hem zamandan hem de paradan tasarruf olduğundan dolayı düğün paketi almak çok daha avantajlı ve ucuz bir seçimdir. Sitemizde de fiyat karşılaştırmalarını yapabilir istediğinizi tercih edebilir, satın alabilirsiniz.

DÜĞÜN PAKETİ FİYATLARI?

www.rivellohome.com sitemize girerek istediğiniz modeli seçip fiyatlarını görebilir istediğinizi seçebilirsiniz. Fiyat karşılaştırmalarınızı yapıp bütçenize uygun olanı seçebilir, satın alabilirsiniz. Bütçenize uygun hizmet için www.rivellohome.com ‘a bekliyoruz.