MOBİLYA NEDİR?

Mobilya nedir sorusuna oldukça net bir cevap verilebilir. Mobilya taşınabilir ürünlerin tamamına verilen genel isimdir. Mobilyalar günümüz şartlarında mecburi ihtiyaç olan ev eşyalarıdır. Koltuk takımları,masa takımı ve yatak odası gibi tüm modeller insanlar için olmazsa olmaz olarak gördükleri ve evleri içerisinde devamlı kullandıkları eşyalardır. Insanlar mobilya alırken konforu, uzun ömürlü olması ve şıklığı gibi birçok özellik olsun isterler, tüm bu sebepler mobilya alışverişinde oldukça önemlidir.

MOBİLYA SEÇMEDE DİKKAT EDİLECEK UNSURLAR

  • Sınıf malzeme
  • Konforlu olması
  • Kaliteli olması
  • Modern olması
  • Şık olması

YAŞAM ODASI NEDİR?

Yaşam odası günlük olarak sıklıkla kullanılan, yemek yenilen ve TV izlenen alana verilen isimdir. Yaşam odası takımlarının içeriğinde TV ünitesi, konsol ve masa sandalye takımı bulunur. Evin diğer eşyalarına uyumlu olarak tercih edilmesi gerekir. Aksi halde eve uyum sağlamaması göz yoracak bir durum olabilir. Bu sebeple bizler firmamız rivellohome olarak her zaman yaşam odası takımı tasarlarken ve üretimini yaparken diğer eşyalara uyumunu yakalamaya hatta birebir aynı tasarımlarla üretmeye özen gösteririz. Siz değerli müşterilerimiz de İnegöl mobilya kalitesinde yaşam odası takımlarımızı incelemek için web sitemizi www.rivellohome.com ziyaret edebilirsiniz.

İNEGÖL MOBİLYA NEDİR?

Inegöl mobilya bursanın İnegöl ilçesinde üretilen mobilyalara verilen isimdir. Yıllardır devam eden İnegöl mobilya anlayışı kalitesinden asla ödün vermez. Bununla beraber uygun fiyat anlayışı da yıllardır sürmektedir. Kısaca İnegöl mobilya denildiğinde akla ilk gelen uygun fiyata kaliteli mobilya üretimi olmuştur. Rivellohome olarak yıllardır bu standartlara uygun şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Gerek modellerimizde ki kalite gerekse uygun fiyat anlayışı olarak tam anlamıyla İnegöl mobilya satışı yapmaktayız.

KOLTUK TAKIMI NEDİR?

Değişik şekiller de ve adetlerde üretilen ve kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen oturma alanlarında kullanılan takımlara koltuk takımı denilmektedir. 3+3+1+1 şeklinde veya L koltuk şeklinde diğer adıyla köşe kolduğu da denilen  koltuk takımları bulunur. Bu ürünler müşterilerin kullanmak istedikleri odanın şekli ve büyüklüğüne göre tercih edilmektedir. Her iki çeşitte de oldukça modelimiz bulunmaktadır. Rivellohome olarak siz değerli müşterilerimize geniş ürün çeşidiyle hizme vermekten keyif duyarız.

MOBİLYA FİYATLARI

Rivellohome olarak birden çok türde İnegöl mobilya çeşitlerimiz bulunmaktadır. Mobilya fiyatları modele, çeşite ve adete göre oldukça değişiklik göstermektedir. Örneğin alacağınız mobilya da kullanılan tahta veya kumaş farkına göre değişiklik olmaktadır. Bu sebeple mobilyaları tek bir ürün gibi görüp tek bir fiyat verememekteyiz. Sizler de tüm modellerimizi incelemek ve tüm modellerimizle alakalı net bir fiyat almak için lütfen web sitemizi www.rivellohome.com adresinden ziyaret ediniz.