İNEGÖL’DEN MOBİLYA

 İnegöl’den mobilya en uygun fiyatlı ve kaliteli 1. Sınıf mobilyalar için yazımızı inceleyerek yazımızı inceleyebilir ve mobilyalarımıza bakabilirsiniz. Inegöl mobilya kalitesi yıllardır değişmeyen ve adından sıklıkla söz ettiren bir kaliteli mobilya imalatıdır. Inegöl mobilya denilince akla ilk gelen şey kaliteli hesaplı mobilya olmuştur. Bizler de firmamız rivellohome olarak bu anlayışı devam ettirerek siz değerli müşterilerimize  1. kalite ürünleri piyasaya göre en uyguna satmaktayız

MOBİLYA TAKIM ÇEŞİTLERİ?

  • Koltuk takımı
  • Yemek odası takımı
  • Masa takımı
  • Yaşam odası takımı
  • Yatak odası takımı

İNEGÖL MOBİLYA OTURMA GRUBU

Oturma grubunda müşterilerin en çok arzu ettikleri şeyler konfor ve şıklık olmuştur. Bizler de rivellohome olarak her zaman şık ürünler tasarlayarak bu ürünleri modaya uygun şekilde dizayn etmekteyiz. Eşsiz tasarımlara sahip olan ürünlerimizin yapım aşamasında en kaliteli malzeme ile en sağlam iskeleti yapmaktayız. Ardından tasarıma uygun şekilde oldukça rahat ve konforlu aynı zamanda kaliteli, çökme yapmayan minderleri tamamlanır. Son olarak birinci kalite kumaşı modelin tarzına uygun rengi seçilerek ürünün kaplaması yapılır. Bu aşamaların ardından hem kaliteli hem konforlu İnegöl mobilyası tamamlanmış olur. İskelette kullanılan ahşap ve kaliteli minderler sayesinde oturma grubu içeriğinde ki koltuklar oldukça uzun ömürlü olurlar. Kaplama da kullanılan kumaşın kalitesi de yıllarca yıpranmayan ve uzun  yıllar kullanmanızı sağlayan kalitede seçilir.

İNEGÖL MOBİLYA YATAK ODASI TAKIMI

Yatak odası takımı alırken İnegöl mobilyadan tercih yapmak sizler için en doğru seçim olacaktır. İnegöl mobilyası kalitesi ve farklı diğer tüm mobilya ürünlerinde olduğu gibi yatak odası modellerimizde de oldukça ön plandadır. Bizler firmamız olarak rivellohome her zaman tüm ürünlerimiz de birinci kalite hammadde ve ürünler kullanmayı tercih ediyoruz. Yatak odası takımında kullanılan ahşap en sağlam ağaçtan elde edilmektedir. Bu ahşapı gereken kalınlıkta üreterek yatak odası takımımız da bu kalınlığa önem vermekteyiz. Bu sayede bizlerden rivellohome aldığınız yatak odası takımını uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca dolapların iç dizaynı, kullanım şeklide oldukça özenle tasarlanmııştır. Bu sayede kadınların gözdesi olmaya devam etmektedir.  Müşterilerimizden tam puan alarak en önemli ilkemiz olan müşteri memnuniyetini sağlamış oluyoruz. Siz değerli müşterilermiz de bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

İNEGÖL MOBİLYA ÜCRETLERİ?
İnegöl mobilya
ücretlerimiz her mobilya takımının modeline ve içeriğine göre değişiklik göstereceği için maalesef sabit bir fiyat veremiyoruz. Fakat şunu bilmenizi isteriz ki bizler İnegöl mobilya imalatçısı olarak her zaman en uygun mobilya anlayışını sürdürmekteyiz. Sizler de daha net bir fiyat bilgisi almak için lütfen web sitemizi www.rivellohome.com ziyaret ediniz.