Etiket Arşivleri: inegöl

Blog

İnegöl Yatak Odası

İnegöl Yatak Odası

Yatak odası, aile bireylerinin uyuma, dinlenme gibi eylemleri ve kişisel etkinliklerini gerçekleştirdiği her evde bulunan temel kısımlardan biridir. Bazı kültürlere has olmak üzere yatak odası birden fazla olarak da düşünülebilmektedir. Ülkemizde genelde ebeveynlerin paylaştığı oda olarak düşünülen yatak odası, çocuk ve gençler açısından da bu isimle adlandırılabilmektedir. İnegöl yatak odası bünyesinde bulunan mobilya ve eşyalar arasında yatak, komodin, gardırop, şifonyer, tuvalet aynası ve aydınlatma ögeleri bulunur. Günümüzde sadece yatma eylemini gerçekleştirmek için gidilmeyen aynı zamanda çok kapsamlı bir yaşam alanına dönüşen yatak odalarında, pek çok ayrıntı ihmal edilmeksizin düşünülmekte ve bu ayrıntılar hayatı kolaylaştırıcı faktörler olarak ön plana çıkmaktadır.

Yatak Odası Nedir?

İnegöl yatak odası; ince düşünülmüş ayrıntıları barındıran, ihtiyaçların tümünü karşılamak üzere dizayn edilen ve tüm bu unsurlarla birlikte estetik tasarım da ihmal edilmeden planlanan mühim yaşam alanları ve kısımlarından biridir. Yatak odası, en rahat ve huzurlu zaman geçirilecek bir alan olarak düşünüldüğünden bu anlayış doğrultusunda dizayn edilen bir yatak odası, odayı kullananları hiçbir şekilde yormayacaktır ve rahatsız etmeyecektir. Dekor da bireylerin kendini rahat hissedeceği şekilde belirlenmeli ve renk seçimi de dinlendirici tonlarda seçilerek huzurlu bir ortamın oluşması sağlanmalıdır. Yatak odası, istenilen tarz ve eve uyumlu renkler doğrultusunda seçilebilir; evin tüm kısımlarında olduğu gibi şıklık ve zarafet kolayca yakalanabilir.

Hangi Yatak Odasını Almalıyım?

Yatak odasında bulunan yatağın sahip olduğu baza ve başlık, odanın dekorasyon tarzını belirleyici unsurlardır. Yatak olarak gösterişli ve klasik bir model düşünülebilirken modern ve platform bir seçim de yapılabilir. Yatak bazası ve başlığı kadar şifonyer, komodin ve gardırop da odanın tarzını belirleyici ana ögelerdendir. İnegöl yatak odası bünyesine yerleştirilecek küçük çalışma masası veya makyaj masası ortama ayrı bir hava katar. Yatak örtüleri pencerelerle uyum yakalayacak şekilde seçilmeli ve dekorasyonu tamamlayıcı etkiye sahip olmalıdır. Onlar da yine odanın renk ve tonlarına uyumlu olarak belirlenmelidir. Yatak odasında koltuk düşünülüyorsa konforlu ve rahatlatıcı olan tercih edilmelidir.

 

Blog

İnegöl Yaşam Odası

İnegöl Yaşam Odası

Günümüzde yaşam odası olarak da adlandırılan salonlarda, yemek odası ve koltuk takımları bir arada yer alabilmektedir. Bu odaları beğeniler ve tarzlar doğrultusunda tasarlamak, odanın her alanını düzgün bir şekilde kullanmak; aile fertlerinin elinde olan bir durumdur. Koltuk takımı ve yemek odası takımı, birbirini tamamlar nitelikte olup yaşam odası bünyesinde satışa sunulan belirli tasarımlara sahip ürünlerdir. Bunlar, birbirini tamamlayan nitelikte olabileceği gibi birbirinden bağımsız ve farklı tasarımlar olarak da vitrinlerdeki yerini alır. İnegöl yaşam odası bünyesinde satışa sunulan mobilyalar ve eşyalar, rahatlığı ve konforu ön plana çıkaran, şıklık ve estetiklikten de hiçbir şekilde ödün vermeyen aynı zamanda evin dekoruyla kolaylıkla uyum yakalayabilecek ürünlerdendir.

Yaşam Odası Nedir?

Yaşam odası, yemek odasına ait tüm unsurların ve koltuk takımlarının aynı ortamda birleştiği evin önceden salon olarak adlandırılan ve nitelendirilen kısmına şimdilerde verilen isimdir. Tasarımın ön planda yer aldığı ve kişisel tarzların belirleyici olduğu yaşam odalarında, pratik ve minimal seçimler daha fazla tutulmaktadır. Bu seçimler, odanın sahip olduğu alan ve odanın duvar renkleri doğrultusunda şekillenmektedir. Örneğin yeterince güneş almayan bir yaşam odasının koyu renklere sahip eşyalarla kaplanması çok da uygun ve uyumlu bir seçim olmayacaktır. Bu tip alanlarda, açık renk seçimi daha yerinde olacaktır. Ayrıca İnegöl yaşam odası içerisinde değişik bir ambiyans yakalanmak istendiğinde koltuk takımlarının renkleri, yemek odasınınkinden farklı tonlarda seçilebilir.

Yaşam Odası Modelleri

Yaşam odası modelleri, evde sürekli yaşayan bireylerin ve eve misafir olarak gelenlerin rahat edeceği ve konforlu bir yaşam süreceği şekilde tasarlanmaktadır. Kullanıcılar hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada gördükleri ayrıca kaliteli bir şekilde zaman geçirebileceklerini düşündükleri modellerden fazlasıyla hoşlanmaktadır. Yaşam odasının kendine özgü bir havasının olması ve ortama girildiği vakit bu durumun kolaylıkla hissedilmesi; mobilya satın alınmadan önce arzu edilen en önemli duygulardandır. İnegöl yaşam odası bünyesinde sunulan kaliteli, şık ve tarz mobilyalar hem kullanıcıların beğenilerini yakalamakta zorlanmamakta hem de girdiği ortamlarda farkını ortaya rahatlıkla koymaktadır.

Blog

İnegöl Koltuk

İnegöl Koltuk

Koltuk, insanların üzerine oturması, rahatlaması, dinlenmesi, yorgunluğunu atması, ayaklarını rahatlatması ve kollarını kolluklara koyarak sakinleşmesi maksadıyla tasarlanmış bir eşyadır. Koltuk, kol kelimesinden yola çıkılarak oluşturulmuş olup sandalyeden biraz daha farklı bir yapıdadır. Hemen hemen her evde bulunan bu eşya, günlük hayatta en sık kullanılan mobilyaların başında gelir. Koltuklar, sahip olduğu ayaklarıyla yerden farklı yüksekliklere sahip olabilen yumuşak malzemeler kullanılarak üretilen eşyalardır. Genel itibarıyla konforun ön planda tutulduğu rahat oturum için tasarlanmış eşyalardır. Derin oturma alanlarına sahip olmaları nedeniyle yatak olarak kullanılabilen modelleri daha az üretilmektedir. Mekanizmaya sahip modellerle birlikte ayak ve sırt kısımları hareketlendirilerek rahatlık arttıran İnegöl koltuk modelleri de üretilmektedir.

Tasarım Yönünden Koltuk

Koltuk modelleri arasında tasarım yönünden envaiçeşit tarza rastlamak mümkündür. Koltukların farklı tasarımları onların kalitelerini ve maliyetlerini arttırıcı unsurlar olabilmektedir. Koltuklar, alternatif renk seçenekleri sunar ve çok değişik şekillere sahip olarak üretilebilir. Koltuklar genelde takım halinde satılır ve bir takımı oluşturan parçalar olarak görülebilir. Takım halinde satışa sunulan koltuklar alınmadan önce, yerleştirileceği odanın ölçülerinin alınması ve ona göre bir koltuk takımı seçimi yapılması yerinde olur. Böylelikle mekanda göz dolduran, estetik bir görünüm sağlayan ve tarzı yansıtan koltuklar, ortama yeni giren kişilerin de dikkatini celbeder ve ilgisini çeker. İnegöl koltuk modelleri, sahip oldukları farklı tasarımlarla, her türden kullanıcının beğenisine kolaylıkla hitap etmektedir.

Modern Koltuk Modelleri

Ergonomik, modaya uygun ve şık bir şekilde tasarlanan İnegöl koltuk modelleri, pek çok renk ve tarzda üretilmektedir. Tekli ya da takım olarak satışa sunulan bu ürünlerde, estetik görünüm ve kaliteden hiçbir şekilde taviz verilmemektedir. Koltukların ilk günkü görüntüleri kaybedilmek istenmiyorsa bakımları oldukça iyi yapılmalı ve belli aralıklarla koltuklar temizlenmelidir. Ayrıca kullanılabilecek şık koltuk kılıfları sayesinde, koltuğun ilk günkü görünümü kaybedilmez. Bununla birlikte kılıf sayesinde koltuk, güneş ışığına maruz kalmamış ve yanıcı maddelerden uzak tutulmuş olur. Kullanıcının zevkine ve ortamın uygunluğuna bağlı olarak yapılan koltuk seçimleri, sunulan alternatiflerin çokluğu sayesinde fazlasıyla kolaylaşmaktadır.

Blog

İnegöl İmalattan Mobilya

İnegöl İmalattan Mobilya

İnegöl imalattan mobilya, müşterilerinin beğenisine sunmuş olduğu birbirinden farklı tarzda ve girdiği ortamlara bambaşka bir hava katan ürünleriyle çağa ayak uydurmakta ve modern bir görünüm yakalamayı başarmaktadır. Bu mobilya ürünleri üzerinde geçirilen vakitlerin kalitesi daha da artacak ve yaşattığı konfor, üzerinde vakit geçirilen tüm mobilyalarda aranır hale gelecektir. Ayrıca etrafta sık görülen modellerden farklı bir görünüm elde edinilmek istenirse ve bu istenirken aynı zamanda tarz da yansıtılmak arzulanırsa mobilya ürünlerinin detaylı bir şekilde gözlemlenmesi ve incelenmesi gerekmektedir. Kullanım alanlarına uygun biçimde üretilen mobilyalar sade, minimal, modern, gösterişli, kombin ve özel tasarımlar olarak vitrinlerde farklı kullanıcıların beğenilerine sunulmaktadır.

İmalattan Mobilya Nedir?

İnegöl imalattan mobilya, ağaç ve ağaç ürünleri kullanılarak planı ve tasarımı yapılan mobilya ürünlerinin somut bir şekilde ortaya konulma işlemidir. Bu işlemler gerçekleştirilmeden önce, yapılacak olan eşyanın projesi çizilir. Gerekli malzeme listesi çıkarılır ve maliyete yönelik hesaplama yapılır. Ağaç malzeme üzerinde yapılan ölçümler ve malzemelerin üzerine yapılan çizimler tamamlandıktan sonra birleştirme işlemlerine geçilebilir. Çeşitli işlemlerden geçirilen parçalar ve malzemeler, plana uygun bir biçimde birleştirilir. Üzerlerindeki pürüzler giderilir, cilalanır ve aksesuarları takılır. Ardından ürüne yönelik parçaların ve ölçüleri ürün için hazır hale getirilen kumaşların yerleştirmesi yapılır. Tüm bu işlemlerin tamamlanmasının ve son rötuşların bitirilmesinin ardından ürün kullanıma hazır hale getirilip müşteriye teslim edilir.

İmalattan Mobilya Modelleri

Dünyanın ve ülkenin mobilya tasarım trendlerine uygun bir şekilde, anti-bakteriyel, dayanıklı, kanserojen madde içermeyen, kullanım kolaylığı sağlayan ve ergonomik yapıya sahip olan, her türden gereksinimi karşılayabilecek türde ve içinde bulunulan mekandaki geçirilen zamanın kalitesini arttıran ürünler, İnegöl imalattan mobilya modelleri arasında müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Müşteri beklentilerinin daha kolay bir şekilde yansıtılabildiği ve beğenilerin daha da kolay yakalanabildiği imalattan mobilya modelleri, pek çok kullanıcının içine fazlasıyla sinmekte; markalara yönelik ödenen ücreti de bertaraf etmesi bakımından son derece önemli bir fırsat olarak görülmektedir. Bu mobilya modelleri sayesinde, istenilen tarz ve kaliteye daha rahat ulaşılabilir.

X
Görüşmeyi başlat
Bizimle İletişim Kurun
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?