MOBİLYA ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER?

Mobilya alırken dikkat edilmesi gerekenler her ev sahibinin bilmesi gereken hususlardandır. Bu yazımızı okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Mobilya alırken dikkat edilmesi gerekenler  kalitesi, üretim yeri, üretimde kullanılan ürünlerin hammadde ve kalitesi, modellerin güncelliği gibi başlıca nedenler arasındadır. Bu sebeple inegöl mobilyalar sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü inegöl mobilya denilince akla ilk kalite gelmektedir. Yıllardır değişmeyen kaliteli üretimi www.rivellohome.com da bulabilir ve tüm modellerimizi inceleyebilirsiniz.

 

MOBİLYA TAKIMLARI

  • Yatak odası takımı
  • Koltuk takımı
  • Yemek odası takımı
  • Yaşam odası takımı
  • Salon takımı

MOBİLYA SEÇİMLERİ NASIL OLMALI?

Mobilya seçimi yaparken öncelikle modeline bakarız. Günümüz de görüntüsü, şıklığı ve tasarımı oldukça önemli olan mobilyalar ilk tercih haline gelmiştir. Fakat bazı insanlar kaliteye önem vermeden direkt görüntüye bakarak mobilya alışverişi yapmaktadırlar. Bu da daha sonrasında ne yazık ki pişmanlıklarına sebep oluyor. Bizler rivellohome olarak eşsiz tasarımlarımızla göze hitap ettiğimiz kadar kullandığımız ürünler ile ürettiğimiz mobilyaların kalitesinden asla ödün vermemekteyiz. Inegöl mobilya olarak kalite yıllardır en önemli hususumuz olmuştur. Bizden alacağınız her türlü mobilya ürünlerinde kalite maksimum seviyede olduğundan yıllarca kullanıma uygundur. Bu sebeple mobilya seçimi yaparken hem şık hem kaliteli olmasına özen gösterilmelidir.

İNEGÖL MOBİLYA?

Inegöl  mobilya bursanın inegöl ilçesinde üretildiğinden inegöl mobilya olarak tanınmaktadır. Uzun yıllardan itibaren inegöl mobilya adı altında imalattan perakende satışa kadar tamamen firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple daha uygun fiyat anlayışımız devam etmektedir. Bizler üretimini yapacağımız mobilyanın tasarısı tamamlandığı andan itibaren her bir ürünü tamamen ustalıkla işleyerek bir bütün haline getirmekteyiz. Örneğin yatak odası takımında kullanılması gereken ahşapın tahtasından bir bütüne ulaşana kadar tamamen kendi bünyemizde üretimini yapmaktayız. Bu sebeple ürettiğimiz her türlü ürünün kalitesine de bizzat kendimiz kefiliz. Siz değerli müşterilerimizin memnun kalması, konforlu kullanması ve uzun ömürlü şıklığa ulaşması için bizler firmamız rivellohome olarak her zaman sizlere hizmet vermekten keyif duyarız. Sizler de geniş ürün seçeneğimizi görmek için lütfen web sitemiz www.rivellohome.com adresimizi ziyaret ediniz.

İNEGÖL MOBİLYA ÜCRETLERİ?

Inegöl mobilya ücretleri diğer mobilyalara göre çok daha hesaplıdır. Çünkü yıllardır uygun fiyatla kaliteli alışveriş anlayışı sunmaya devam etmekteyiz. Almak istediğiniz mobilyaya ve modele göre fiyat değişeceğinden  buradan net bir fiyat verememekteyiz. Lütfen daha net fiyat almak için web sitemizi www.rivellohome.com ziyaret ediniz.

SIK SORULAN SORULAR

  1. Mobilyalarınız 1. Sınıf mı?                                                                                                                                            Mobilyalarımız ve kullandığımız tüm ürünler birinci sınıftır. Kaliteyle alakalı en ufak tereddütünüz olmasın.
  1. Yaşam odası satışınız var mı?                                                                                                                                            Elbette yaşam odası satışımız bulunmaktadır. Web sitemizden www.rivellohome.com tüm modellerimizi inceleyebilirsiniz.
  1. Mobilya fiyatlarınız ne kadar?                                                                                                                                            Mobilya fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için lütfen web sitemizi www.rivellohome.com ziyaret ediniz.